Zamówienie i dostawa

DOSTAWA

Zamówienia realizujemy za pośrednictwem:

InPost – Paczkomat InPost – Odbiór z wybranego podczas generowania zlecenia paczkomatu lub Punktu Obsługi Przesyłek (POP). Paczki wysyłane w piątek są dostarczane w weekend bez dodatkowych kosztów. Dni świąteczne i wolne nie są uwzględnione.

Poczta Polska – Kurier 48 – Zaplanowane doręczenie do końca następnego dnia roboczego w strefie miejskiej (TRÓJMIASTO) oraz w ciągu dwóch dni roboczych w strefie pozamiejskiej.

DPD – Classic – Kurier – Zaplanowane doręczenie następnego dnia roboczego.

Po wyborze sposobu wysyłki zostaje przesłany automatycznie e-mail od naszego operatora logistycznego – APACZKA – z informacją o numerze listu przewozowego do śledzenia przesyłki.

PŁATNOŚCI

Przy wyborze formy płatności przelewem bankowym prosimy o wpłatę pieniędzy na konto:

SALTOnatural / Ul.Francuska 15/9 /Zielona Góra

NR KONTA: 13 1090 1098 0000 0001 4487 1363

W tytule przelewu prosimy wpisać NUMER ZAMÓWIENIA.

Płatności PayPal

Zapraszamy do opłacania zamówień systemem płatności PayPal. Jest to bezpieczna, najpopularniejsza międzynarodowa platforma płatnicza obsługująca płatności w wielu walutach i językach.

Dokonana w ten sposób płatność od razu księguje się w naszym systemie, umożliwiając nam natychmiastowe rozpoczęcie procedury wysyłki.
Z systemu PayPal mogą Państwo korzystać jako jego zarejestrowani użytkownicy lub za pomocą karty płatniczej (bez potrzeby rejestracji).

TYMCZASOWO NIE WYSYŁAMY ZAMÓWIEŃ ZA POBRANIEM.